ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Te zajęcia dedykuję zarówno szczeniętom jak i psom dorosłym. Już na pierwszych zajęciach psiaki uczą się podstawowych zasad posłuszeństwa. Wasze zaangażowanie na tych zajęciach wytworzy a następnie umocni więź miedzy Wami a psem, co z kolej będzie miało wpływ na całkowitą kontrole zachowań psiaka i odpowiedzialne kierowanie jego dalszą edukacją.

W trakcie naszych zajęć oprócz nauki komend z zakresu posłuszeństwa wprowadzam Wasze psiaki w magiczny świat sztuczek. Poznanie kilku sztuczek stanowi miłą odmianę codziennej pracy z psem.

Pierwsze spotkanie odbywa się u Państwa w domu/mieszkaniu, dzięki, czemu mogę obserwować zachowanie psiaka i opracować indywidualny plan zajęć dla kursanta dostosowany do jego predyspozycji rasowych, szkoleniowych, temperamentu i charakteru. Kolejne zajęcia odbywają się zarówno w domu jak i na zewnątrz w zależności od potrzeb kursu.

Kurs kończy się egzaminem po zdaniu, którego zostaje wręczony DYPLM UKOŃCZENIA PSIEGO PRZEDSZKOLA lub DYPLOM UKOŃCZENIA szkolenia PIES RODZINNY.

W zależności od wieku psiak uczy się poniższych komend:

Koszt kursu PSIE PRZEDSZKOLE/PIES RODZINNY ( zajęcia indywidualne)
750 pln – 8 spotkań szkoleniowych po 60 min + spotkanie, na którym psiak zdaje egzamin
POJEDYNCZE SPOTKANIE – 110pln za 60 minut

UWAGA: Podczas trwania całego kursu zapewniam indywidualne konsultacje. Zajęcia odbywają się w miejscu wyznaczonym przez klienta a cena zwiera dojazd do miejsca szkolenia ( Warszawa i okolice).