PSIE PRZEDSZKOLE

Wprowadzenie szczeniaka do domu nie oznacza tylko zgody na dodatkowe koszty, wspólne spacery czy wyjazdy to przede wszystkim konieczność pracy z psem od szczeniaka aż do końca jego życia. Praca ta będzie procentowała nicią porozumienia, jaka wytworzy się miedzy Wami a maluchem, dzięki czemu będziecie mogli świadomie kierować rozwojem Waszego podopiecznego.

Uważam, że uczestnictwo w psim przedszkolu jest najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić dla siebie i szczeniaka na tym etapie. Na takich zajęciach nauczę Waszych milusińskich: samokontroli, zrównoważonych i adekwatnych do sytuacji reakcji, komunikacji z innymi psiakami i ludźmi, łatwości rozpoznania swojej pozycji w stadzie oraz autonomii, czyli radzenia sobie z samotnością. Szczenięta uczą się poprzez zabawę, co w żaden sposób nie jest dla nich obciążeniem a pozytywne wzmocnienia dopingują ich do szeroko rozumianego posłuszeństwa. Psiaczki uczymy jednocześnie komend słownych (werbalnych) i gestów, czyli komend niewerbalnych.

Podczas trwania całego kursu oferuję swoje wsparcie w wychowaniu Waszego pupila oraz wspólne rozwiązywanie pojawiających się problemów. Zajęcia kończą się egzaminem po zdaniu, którego psiak otrzymuje DYPLOM UKOŃCZENIA PSIEGO PRZEDSZKOL

W psim przedszkolu szkraby uczą się:

Czas trwania kursu: dwa miesiące ( 8 spotkań szkoleniowych + egzamin końcowy)
Częstotliwość spotkań: jeden raz w tygodniu po 60 minut
Koszt kursu: 350pln
Ilość psów grupie: do 5 szczeniąt, co pozwoli na indywidualne podejście do każdego psiaka

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach psiego przedszkola jest okazanie książeczki zdrowia ze szczepieniami ochronnymi.
UWAGA: Dla bezpieczeństwa psiaków przedszkolaków zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: rasy małe i średnie oraz rasy średnie i duże.
PAMIĘTAJCIE! Im wcześniej rozpoczniemy wspólną pracę nad wychowaniem Waszego pupila tym łatwiej będzie przebiegała jego edukacja w kolejnych etapach jego życia!