PIES RODZINNY

Te zajęcia kieruje do psiaczków, które ukończyły szósty miesiąc życia. Zapraszam wychowanków psiego przedszkola oraz psy, które nie uczestniczyły jeszcze w żadnych szkoleniach z posłuszeństwa. Wspólny udział w tym kursie wzmocni więź miedzy Wami a psem, co z kolej będzie miało jeszcze lepszy wpływ na całkowitą kontrole zachowań Waszego psiaka i odpowiedzialne kierowanie jego dalszą edukacją.

W trakcie zajęć Wasi milusińscy poznają komendy słowne (werbalne) i gesty, czyli komendy niewerbalne. Na tym etapie bardzo ważne jest utrwalanie komend po to, aby psika rozumiał dobrze, co ma, zrobić i czego od niego oczekujemy.

Podczas tego szkolenia wprowadzamy przeszkody dopasowane do wielkości i wieku psów. Dzięki wprowadzeniu mini agillity psy będą miały szanse na wyładowanie ogromnych pokładów energii a Wy nauczycie się nowego sposobu na wspólny spacer z pupilem.

Podczas trwania całego kursu na bieżąco konsultujemy postępy edukacyjne Waszych milusińskich. Zajęcia kończą się egzaminem po zdaniu, którego psiak otrzymuje DYPLOM UKOŃCZENIA szkolenia PIES RODZINNY.

Na tym etapie psiaki uczą się:

Czas trwania kursu: dwa miesiące ( 8 spotkań szkoleniowych + egzamin końcowy)
Częstotliwość spotkań: jeden raz w tygodniu po 60 minut
Koszt kursu: 450pln
Ilość psów grupie: do 5 szczeniąt, co pozwoli na indywidualne podejście do każdego psiaka

UWAGA: Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: rasy małe i średnie oraz rasy średnie i duże
UWAGA: PSY AGRESYWNE ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE!!!