PIES MIESZKANIEC MIASTA

Te zajęcia są dedykowane do psiaków, które ukończyły kurs Pies Rodzinny lub podobne szkolenie.

Podczas naszych spotkań psiaki hartują poniższe komendy:

Pierwsze dwa spotkania odbywają się na Polach Mokotowskich. Każde spotkanie trwa 90mniut. Nadrzędnym celem tych dwóch spotkań jest przypomnienie kursantom wyżej wymienionych komend oraz przygotowanie psów i właścicieli do kolejnych zajęć, które będą odbywały się w różnych punktach Warszawy. Psy przed wyjściem w teren muszą dokładnie rozumieć, czego oczekuje od nich właściciel po wypowiedzeniu wyżej wymienionych komend. Bardzo ważnym elementem tych spotkań jest skupianie uwagi psa na właścicielu. Jest to niezbędna umiejętność do pracy z własnym psem w kolejnym etapie szkolenia.

Drugi etap to hartowanie powyższych komend w różnych częściach naszego miasta przy dużym rozproszeniu tak by Wasze psiaki osiągnęły 100% posłuszeństwo. Podczas tych spotkań psiaki pracują 60 minut bez przerw socjalizacyjnych.

W czasie spotkań na bieżąco konsultujemy postępy edukacyjne Waszych milusińskich. Zajęcia kończą się egzaminem po zdaniu, którego psiak otrzymuje DYPLOM UKOŃCZENIA szkolenia PIES MIESZKANIEC MIASTA.

Czas trwania kursu: dwa miesiące
Częstotliwość spotkań: jeden raz w tygodniu (2 spotkania po 90 minut Pola Mokotowskie + 4 spotkania po 60 minut w różnych miejscach Warszawy)
Koszt kursu: 550pln
Ilość psów grupie: do 5 szczeniąt, co pozwoli na indywidualne podejście do każdego psiaka

UWAGA: PSY AGRESYWNE ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE!!!