Moje psie niebo - Barbara Borzymowska

Dokąd idą psy, gdy odchodzą? No, bo jeśli nie idą do nieba, to przepraszam Cię, Panie Boże, mnie tam także iść nie potrzeba.

Ja poproszę na inny przystanek, tam gdzie merda stado ogonów. Zrezygnuję z anielskich chórów tudzież innych nagród nieboskłonu.

W moim niebie będą miękkie sierści, nosy, łapy, ogony i kły. W moim niebie będę znowu głaskać Moratusowi, Dinusiowi, Daszy i Sasi

Moratusowi, Dinusiowi, Daszy i Sasi

O MNIE

Miłość do zwierząt przekazał mi mój Tata, Mama zaś nauczyła mnie odpowiedzialności, wytrwałości i systematyczności. Dzięki tym cechom oraz swoim umiejętnościom, ale przede wszystkim dzięki mojej pasji postanowiłam otworzyć Akademię

Dzień, kiedy moi Rodzice kupili pierwszego psa, Moratusa na zawsze odmienił moje życie. Był to początek wspaniałej przygody pod tytułem „ Mój najlepszy przyjaciel „.Od tego dnia rozpoczęłam obserwację psów, podglądając złożoność relacji, jakie panują między nimi, podziwiając ich inteligencję, niezawodność i ucząc się ich języka. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem chcę podzielić się z Wami.

Wspólnie z synami, owczarkiem niemieckim i owczarkiem szetlandzkim tworzymy ludzko-zwierzęce stado a komunikacja wewnątrz naszego stada jest zrozumiała dla wszystkich jego członków. Chcę nauczyć Was komunikacji z psiakiem, dzięki czemu więź, która wytworzy się miedzy Wami będzie niepowtarzalna i nierozerwalna a wiara w Waszego pupila sprawi, że jego posłuszeństwo nie będzie marzeniem a rzeczywistością.